10 نژاد سگ که در بین کودکان بسیار محبوبند کدامند؟

نژاد سگ باکسر

یکی از مهمترین ویژگی های نژاد سگ باکسر، ابراز علاقه به بچه‌هاست. این نژاد، نژاد اجتماعی است و ترجیح می دهد روابط خود را محدود به خانواده نگه دارند. پرانرژی و مهربان است و نیاز به تمرین و بازی زیادی دارد.

 

نژاد باکسر

نژاد باکسر

 

نژاد سگ ماستیف

طبع مهربان این نژاد غول پیکر‌ ناخودآگاه آنها را کنار خانواده خود نگه میدارد. آنقدر با بچه ها فوق العاده رفتار میکند که به موجب این ویژگی، نژاد ماستیف یک حیوان خانگی ایده آل است. هنگامی که مورد تهدید قرار می‌گیرد، مزاحم را به زمین می زند و تا زمانی که کمک برسد، فرد را بر روی زمین نگه میدارد.

 

نژاد ماستیف

نژاد ماستیف

شیپ داگ انگلیسی

این سگ، کارگر، مهربان و دوست داشتنی است، اگر چه ممکن است بنابر غریزه، عنوان رهبری گله (که خانواده اش محسوب میشود) را داشته باشد این خوی (رهبری گله) میتواند خیلی هم بد نباشد. اگر کودکان دوست داشته باشند پا به پای این حیوانات در دویدن مسابقه بدهند مطمئنا لذتی بی انتها را تجربه خواهند کرد زیرا این نژاد به عنوان یک ورزشکار پرانرژی خود را ثابت کرده  است.

 

نژاد شیپ داگ انگلیسی

نژاد شیپ داگ انگلیسی

لابرادور رتریور

یکی دیگر از نژادهای محبوب لابرادور رتریور است. این نژاد بازیگوش است و از بازی با اعضای خانواده خود نهایت لذت را میبرد. او در آب شنا میکند و دائما مشغول جست و خیز بین آب و خشکی است. والدین از تمایلات ورزشی رتریور حسابی سود می برند؛چون بچهها در کنار این نژاد در حد از پای درآمدن به دوییدن و ورزش کردن مشغول میشوند.

 

نژاد لابرادور رتریور

نژاد لابرادور رتریور

دالمیشن

مردم عاشق سرگرم کنندگی و بازی کردن دالمیشن خال خالی هستند. این سگ ها در هر خانواده ای که باشند سبب جلب توجه می شوند. این نژاد دوست دارد در تمام طول روز با بچه ها بازی کند و در شب آنها را درآغوش بگیرد. اگر در نزدیکی اسب ها زندگی کند خلق و خویش فوق العاده عالی میشود زیرا دالمیشن یک نوع رابطه همزیستی با اسب دارد.

 

نژاد دالمیشن

نژاد دالمیشن

 

نژاد سگ بوردو

سگ بوردو با خلق و خوی بسیار آرام خود به زیبایی تحرک داشته، نسبت به صاحب خود وفادار است و بسیارمهربان می باشد. با کودکان با روی خوش رفتار میکند، این ماستیف فرانسوی نیز محافظی خوب برای خانواده ای است که او را دوست میدارند. آیا با این ویژگیهای عالی و طبع خیره کننده این نژاد دوست داشتنی کسی میتواند شانس نگهداری این نژاد را از دست بدهد؟

 

نژاد بوردو

نژاد بوردو

رتریور طلائی

فعال، پر انرژی و دوستانه: این فقط چند کلمه برای توصیف یکی از محبوب ترین نژادها در ایالات متحده آمریکا است. رتریور طلایی باهوش است، مشتاق و علاقه‌مند به این است که با فرزندان بازی کند و با آنها بدود.

 

نژاد رتریور طلایی

نژاد رتریور طلایی

اسفوردشایر آمریکایی

فوق العاده وفادار است. این نژاد چیزی را بیش‌تر از بخشی از یک خانواده دوست ندارد. در اواخر قرن بیستم، تریر اسفوردشایر ترجیحا به عنوان یک سگ خانواده بود و به مرور تبدیل به سگی  شد که در جنگ جهانی اول مورد استفاده قرار گرفت.

 

نژاد اسفورد شایر

نژاد اسفورد شایر

نیوفاندلاند

تصور نکنید اندازه این سگ ها تهدیدآمیز میباشد، این غولهای نجیب سگهای خانوادگی شگفت انگیزی هستند. این سگ ترجیح میدهد به عنوان یک اسب کاری فعالیت کند. این سگ چیزی را به اندازه این که دائما در کنار بچه ها باشد و سورتمه آنها را روی برف بکشد دوست ندارد.

 

نژاد نیوفاندلاند

نژاد نیوفاندلاند

نژاد سگ ماتز

درباره نژادهای میکس فراموش نکنید که آن‌ها ماجراجویی‌های خانواده هستند و می‌توان آن‌ها را به عنوان نژادی که نسبت به خانواده عشق و وفاداری فوق‌العاده‌ای دارد انتخاب کرد. حتما به یاد داشته باشید که برای خانواده‌هایی که کودک دارند نگهداری یک نژاد میکس با سایز بزرگ بسیار مناسب است.

نژاد ماتز

نژاد ماتز

 

منبع: پتسبوک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس